Salony Skoda - Dolnośląskie

Ultima Sp. z o.o.

Ultima Sp. z o.o.

6 sie 2013 | Miasto: Jelenia Góra

Firma Ultima rozpoczęła działalność w 1999 roku. Obecnie zatrudniamy około 70 osób oraz kilku uczniów zawodu. Ciągłe szkolenia, kursy i pogłębianie wiedzy pozwala nam stwierdzić, że nasi pracownicy posiadają nie tylko właściwe kwalifikacje ale również potrafią dobrze ze sobą współpracować. Wielu z nich posiada certyfikaty wydane przez Škodę Auto Polska potwierdzające najwyższy poziom wiedzy i […]CentrumTMT

6 sie 2013 | Miasto: Dzierżoniów

Nasza firma istnieje od roku 1998. Od początku swojej działalności prowadzimy sprzedaż samochodów marki ŠODA. Ciągły rozwój w branży motoryzacyjnej wymusza szybkie zmiany w zakresie obsługi jak i wyposażenia serwisu, a my staramy się nadążać za tendencją rynkową. Dowodem tego jest ciągły wzrost sprzedaży samochodów w naszym punkcie, zarówno nowych jak i używanych poprzez nasz […]AUTO SUDETY Sp. z o.o.

AUTO SUDETY Sp. z o.o.

6 sie 2013 | Miasto: Wałbrzych

AUTO SUDETY Sp. z o.o. to nowoczesny, wzorowany na standardach europejskich, Autoryzowany Salon Škoda Auto, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie zakupu i serwisowania samochodów marki Škoda. ZAPRASZAMY – SPEŁNIMY TWOJE OCZEKIWANIA! Skoda Auto Polska S.A. należy do największych europejskich importerów samochodów tej marki i utrzymuje pozycję lidera na polskim rynku motoryzacyjnym, a sprzedaż i serwis […]ELCAR Sp. z o.o.

ELCAR Sp. z o.o.

6 sie 2013 | Miasto: Wrocław

Przedmiotem działalności Spółki jest prowadzenie handlu samochodami osobowymi ŠKODA, świadczenie usług motoryzacyjnych i serwisowych oraz handel oryginalnymi częściami zamiennymi i akcesoriami. Funkcjonowanie firmy ELCAR opiera się na ścisłej współpracy z generalnym importerem samochodów – ŠKODĄ AUTO POLSKA – w oparciu o umowę dealerską. Pozwala ona na skuteczną realizację wspólnych celów gospodarczych i finansowych oraz umożliwia […]Auto-Perfect Sp.j.

Auto-Perfect Sp.j.

6 sie 2013 | Miasto: Głogów

Nasz wysoko wykwalifikowany i certyfikowany zespół sprosta każdemu zadaniu, jakie stawiąją nam codziennie wymagający klienci. Wierzymy, że proponowane przez nas „PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA” satysfakcjonują naszych obecnych klientów, a o przyszłych myślimy już teraz. Firma rozwija się bardzo szybko i prężnie. Początkowo jej zasięg ograniczał sie tylko do Gostynia i okolic, ale w ramach ciągłego rozwoju zostały […]Ultima Sp. z o.o.

Ultima Sp. z o.o.

6 sie 2013 | Miasto: Zgorzelec

Firma Ultima rozpoczęła działalność w 1999 roku. Obecnie zatrudniamy około 70 osób oraz kilku uczniów zawodu. Ciągłe szkolenia, kursy i pogłębianie wiedzy pozwala nam stwierdzić, że nasi pracownicy posiadają nie tylko właściwe kwalifikacje ale również potrafią dobrze ze sobą współpracować. Wielu z nich posiada certyfikaty wydane przez Škodę Auto Polska potwierdzające najwyższy poziom wiedzy i […]GALL-ICM M. i I. Majcher

6 sie 2013 | Miasto: Wrocław

Spółka GALL-ICM, M. i I. Majcher, spółka jawna z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 265 powstała w 1991 roku. W latach 1991 – 2002 była największym polskim dostawcą usług techniczno-montażowych dla koncernu Volkswagena, szczególnie dla Zakładów Samochodowych ŠKODA AUTO S.A. w Mlada Boleslav (Republika Czeska). Od 1991 roku Spółka zajmuje się sprzedażą i obsługą […]Gall ICM

25 lip 2013 | Miasto: Legnica

Spółka GALL-ICM, M. i I. Majcher, spółka jawna z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 265 powstała w 1991 roku. W latach 1991 – 2002 była największym polskim dostawcą usług techniczno-montażowych dla koncernu Volkswagena, szczególnie dla Zakładów Samochodowych ŠKODA AUTO S.A. w Mlada Boleslav (Republika Czeska).Auto Perfect s.j.

25 lip 2013 | Miasto: Głogów

Co nas wyróżnia: – profesjonalna obsługa przy sprzedaży aut nowych i używanych – fachowość w wykonywaniu usług serwisowych – rzetelność przy usługach blacharsko-lakierniczych – solidność w sprzedaży oryginalnych części i akcesoriów – kompleksowość obsługi (kredyt, leasing, ubezpieczenie)