Opinie

Samochody czeskiego producenta są jednymi z ulubionych aut Polaków. Renoma jaką Skoda wyrobiła sobie w Polakach przez kilkadziesiąt ostatnich lat przynosi spodziewane efekty. Skoda w wielu rankingach jest najchętniej wybieraną marką w Polsce.

W związku z tym, że z pewnością wielu z Was na co dzień podróżuje samochodem Skody zwracamy się do Was z prośbą drodzy czytelnicy o podzielenie się z nami Waszymi przemyśleniami na temat samochodów czeskiego koncernu. Z pewnością każdy, kto zagląda na naszego bloga ma wyrobione opinie o Skodzie. My, z naszej strony robimy wszystko co możliwe, aby doradzać Wam wybór najlepszych jednostek napędowych, najmniej awaryjnych modelów Skody oraz odpowiednich części zamiennych do Skody. Mimo wszystko otwarcie przyznajemy, że o autach Skody nie wiemy wszystkiego, a kilkudniowe testy nie są w stanie odwzorować prawdziwego zachowania Fabii, Octavii czy Superb w codziennej eksploatacji. Gorąco zachęcamy do dodawania opinii o Skodzie!

3 komentarze
Skomentuj »

  1. Ciężka sprawa z tymi skodami – kolega miał kiedyś Fabię z początku produkcji i psuło się tam sporo rzeczy (m.in blokowały się tylne hamulce, padło elektryczne wspomaganie). Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony do tych aut, ale poczytałem opinie w necie i podobno nowsze modele nie są już tak awaryjne. Teraz sam zastanawiam się nad zakupem, bo auta są relatywnie tanie i mają dobre opinie. Nie znam się za specjalnie na autach, więc korzystając z okazji chciałbym zapytać o silniki – czy 1,2 nie będzie za mały do tego auta. Znalazłem takie ogłoszenie z okolicy: http://www.anonse.com/gazeta_v2/ogloszenie/view/7139340 . Czy warto się tym interesować?

  2. Witam serdecznie,
    Jestem właścicielem skody octavii 1.2 tsi przejechałem 38000 km od 2011r i rozsypał się rozrząd. Wstawiłem auto do serwisu i usłyszałem że miałem pecha. Skoda umyła ręce bo auto po gwarancji i ostatni przegląd nie u nich.
    Bardzo nastawiłem się anty na skodę i dołożę wszelkich starań aby spadła im sprzedaż, potrzebuję opisać mój przypadek w kilku czasopismach motoryzacyjnych Człowiek kupuje nowy samochód chuch dmucha na niego, oszczędza go, jak może to jeździ starym a tu taki numer. Producent ukrywa wadę fabryczną gdyż serwis twierdzi że wymieniają łańcuszki przy przebiegach ok 60000 bo się wyciągają a prawidłowo powinny przejechać co najmniej 200000. Jeżeli ktoś może pomóc to proszę?

  3. Skoda octavia 1.2 TSI Ludzie nie kupujcie tego bubla, auto nie może przejechać 40000km. Silnik rozsypał się przy 38000 Skoda nie chce przyznać się do wady fabrycznej a naiwni między innymi ja kupują takie auta a później jest wielki problem co dalej. Liczyłem że będzie mi służyć i się przeliczyłem ale z przyjemnością będę się dzielił z wszystkimi moim problemem i podejściem skody do klienta. Sprzedać byle do końca gwarancji i poszło.

Skomentuj