Nowa Skoda Superb zaskakuje nowościami

maj 28th, 2017 | Przez | Kategoria: Newsy

Skoda Superb to samochód o ugruntowanej pozycji na rynku. Czeska marka, która od dłuższego czasu wchodzi w skład koncernu VAG postanowiła zaskoczyć potencjalnych kierowców nowego Superba licznymi nowościami – o jakie chodzi?

Na samym początku warto zaznaczyć, iż chodzi o Skodę Superb, która dopiero trafi na rynek motoryzacyjny, w przyszłym roku. Także już za rok Skoda Superb w odmianie Ambition będzie już w standardzie wyposażona w pakiet Care Condition, który automatycznie będzie powiadamiał służby zdrowia o ewentualnym wypadku. Ciekawym rozwiązaniem jest także nowa aplikacja, która także będzie stanowiła elementarne wyposażenie wersji Ambition Skody Superb, która umożliwi sprawdzanie stanu samochodu jak np. status szyb (czy są zamknięte, czy otwarte), stan zbiornika paliwa, czy także zdalne uruchomienie światła.

Z innych, ciekawych zastosowań, które znajdą się w podstawowym wyposażeniu auta warto wspomnieć także o systemie Park Distance Control, który zapobiegnie kolizji, czy uniemożliwi wjechanie samochodem w przeszkodę podczas np. parkowania. Oprócz systemów pasywnego bezpieczeństwa konstruktorzy Skody zadbali także o wygodę kierowcy – fotel kierowcy będzie wyposażony w opcję wentylacji oraz masażu, zatroszczono się także maksymalne wygłuszenie wnętrza pojazdu, gdyż zastosowano dodatkowe wyposażenie w szybach bocznych, a także… iterkom zapamiętujący słowa kierowcy, które następnie emitowane są w głośnikach znajdujących się przy tylnym rzędzie siedzeń.

Co sądzicie o nowych funkcjonalnościach nadchodzącej Skody Superb?

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj