Nowa Skoda Fabia Combi ScoutLine

paź 20th, 2015 | Przez | Kategoria: Newsy

Popyt na uterenowione auta osobowe na rynku europejskim i nie tylko nieustannie wzrasta. Jest to jeden z głównych powodów premiery nowej Skody Fabii Combii ScoutLine, która trafi do sprzedaży na Starym Kontynencie w przyszłym roku.

skoda-fabia-combi-scoutlinePomimo uterenowionego charakteru, nie musimy Was specjalnie przekonywać, że auta osobowe, które otrzymują namiastkę aut terenowych nie charakteryzują się podobnymi właściwościami i niekiedy z trudem jest podróżować nimi w bardziej wymagającym terenie. Producenci samochodowi często traktują to jako zabieg marketingowy, nadając wybranemu samochodowi terenowego charakteru, a zapominając o tak charakterystycznych elementach dla tego segmentu jak m.in. napęd 4×4.

Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie wraz ze Skodą Fabią Combi w odmianie ScoutLine. Auto otrzymało pakiet licznych dodatków, wśród których znajdą się atrakcyjnie wizualnie, srebrne listwy umieszczone w dolnej części samochodu, a także czarna listwa biegnąca dookoła pojazdu. W samochodzie zwiększono prześwit, a całość stoi teraz na 16-calowych felgach wykonanych ze stopów metali lekkich.

Skoda Fabia Combi ScoutLine będzie dostępna w sprzedaży wraz z pełną gamą kolorystyczną. Samochód będzie dostępny wraz z identycznymi jednostkami napędowymi, jak standardowa Skoda Fabia – będą to trzy benzynowe silniki o pojemności od 75 do 110 KM oraz trzy diesle pracujące w zakresie mocy od 75 do 105 KM.

Samochód trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Tagi: , , , , , , , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Wygląda jakoś tak napompowanie, jakby była przejedzona :D. Bardzo ufam marce Skody i jestem pewien, że samochód sprawuje się świetnie. Natomiast z wyglądu to wolałbym wybrać coś innego. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że cena pozytywnie zaskakuje.

Skomentuj