Znamy wygląd Skody Superb Combi

cze 21st, 2015 | Przez | Kategoria: Newsy

Wiele wskazuje na to, że Skoda Superb Combi może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę czeskiego koncernu. Samochód ma wiele cech charakterystycznych, które dają mu przewagę nad największą konkurencją.

nowa-skoda-superb-combiO jakich cechach mowa? Nie sposób nie wymienić w tym momencie choćby ponadprzeciętnego, jak na ten segment, pojemnego bagażnika, który w standardzie będzie w stanie pomieścić aż 660 litrów. Po złożeniu tylnych foteli, przestrzeń ta wzrośnie do aż 1950 litrów.

Większy bagażnik w porównaniu do poprzednika odbił się na gabarytach samochodu. Nowa Skoda Superb Combi ma o 8 cm większy rozstaw osi, ale zostało to rozsądnie wykorzystane we wnętrzu pojazdu. Tutaj kierowca oraz pasażerowie otrzymają do dyspozycji więcej miejsca w porównaniu z poprzednikiem, a najlepiej świadczy o tym przestrzeń na kolana dla pasażerów tylnej kanapy, która wynosi aż 16 cm i stanowi wynik aż dwukrotnie lepszy w porównaniu z konkurencją.

Nie możemy spodziewać się rewolucji w zakresie jednostek napędowych, które trafią pod maski Skody Superb Combi. Będą to silniki znane z odmiany sedan, czyli motory benzynowe o zakresie mocy od 124 do 280 KM oraz wysokoprężne, generujące od 120 do 190 KM.

Oficjalna premiera samochodu odbędzie się już podczas jesiennych Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Tagi: , , , , , , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Wygląda calkiem przyzwoicie, ładnie się prezentuje. Wcale nie przeszkadza to że samochód jest większy przez bagażnik, jak dla mnie do plus, bo lubie mieć tam dużo miejsca. Czekam z niecierpliwością na premierę!

Skomentuj