Mamy pierwsze zdjęcie nowej Skody Superb

sty 27th, 2015 | Przez | Kategoria: Newsy

Wiemy już jak prawdopodobnie będzie wyglądała najnowsza generacja Skody Superb. Auto ma zostać oficjalnie zaprezentowane 17-go lutego w Pradze, ale już teraz do sieci wyciekły nieoficjalne zdjęcia trzeciej generacji auta.

skoda-superb-iiiTrzecia generacja Skody Superb zostanie oficjalnie zaprezentowana 17-go lutego w Pradze, a następnie będzie jednym z głównych punktów na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. Już teraz wiemy, że najpierw do sprzedaży trafi Superb w odmianie liftback, a premiera wersji kombi została zaplanowana na wrzesień 2015 roku, podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie.

Czego możemy dowiedzieć się ze zdjęcia, które wyciekło do sieci? Jeżeli chodzi o wygląd samochodu, to gołym okiem widać tutaj nawiązania do konceptu czeskiego koncernu – Skody Vision C. Nie wiemy, czy tak dokładnie będzie wyglądała trzecia generacja Skody Superb, gdyż nasi południowi sąsiedzi nie pokazali jeszcze oficjalnej wersji auta, a przedstawiona praca jest wykonana przez grafików. Wiele wskazuje na to, że odmiana produkcyjna będzie w niewielkim stopniu odróżniała się od zaprezentowanego projektu, gdyż od chwili premiery auta dzieli nas zaledwie kilkanaście dni.

Samochód został stworzony na znanej szeroko platformie MQB, a pod maskę nowego Superba trafią jednostki napędowe znane m.in. z nowego Volkswagena Passata. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących wstępnych cen auta – te zostaną podane dopiero po oficjalnej premierze pojazdu.

Tagi: , , , , , , ,

2 komentarze
Skomentuj »

  1. NICZEGO SOBIE AUTO, SKODA (albo raczej VW) POKAZUJE ŻE MOŻNA SIE UTRZYMAĆ NA RYNKU NAWET JESLI SIE ZBYTNIO NIE UROZMAICA GAMY SAMOCHODÓW

  2. Kurcze jestem strasznie ciekawy tego samochodu, zdjęcie to trochę mało, ale i tak już mi się podoba. Skoda jest o tyle dobra, że mają bardzo dobre jakościowo samochody, a nie tak strasznie drogie. Mam nadzieję, że nie będzie się bardzo różnić od tego projektu 🙂

Skomentuj