Skoda Fabia R5 przed debiutem

lis 17th, 2014 | Przez | Kategoria: Newsy

Wielkimi krokami nadchodzi premiera Skody Fabii R5. Na chwilę przed debiutem, czeski koncern postanowił opublikować w sieci nagranie, promujące ich najnowsze, rajdowe auto.

skoda-fabia-r5Po wycofaniu wysłużonej Skody S2000, Czesi postanowili przygotować nowy samochód, który z powodzeniem będzie mógł startować w serii wyścigów WRC. Jak się okazało, wybór padł na Fabię R5, której oficjalny debiut nastąpi już w 29-go listopada bieżącego roku, podczas Targów Motoryzacyjnych w Essen. Czego możemy spodziewać się po tym aucie?

Niestety, szczegółów technicznych dotyczących specyfikacji pojazdu póki co brak. Według nieoficjalnych, aczkolwiek licznie powtarzanych informacji samochód ma charakteryzować się napędem na cztery koła, a pod maską auta zagości silnik o pojemności 1,6 litra, który będzie w stanie generować nawet 280 KM mocy.

Na kilkanaście dni przed premierą, marketingowcy Skody postanowili wypuścić do sieci nagranie, na którym Fabia R5 niestety pokryta jest pełnym kamuflażem. Jak będzie prezentować się auto oficjalnie? Tego przekonamy się już 29-go listopada, a póki co zachęcamy Was do obejrzenia nagrania Skody, które dostępne jest poniżej.

Tagi: , , , , , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Kurcze, ci marketingowcy to potrafią zainteresować człowieka… Szkoda tylko, że nie ma żadnych informacji technicznych o tym wozie, ale znając skode to będzie to naprawdę interesującego.

Skomentuj