Luty rekordowym miesiącem Skody

mar 14th, 2014 | Przez | Kategoria: Newsy

Skoda konsekwentnie realizuje swój długoterminowy plan sprzedaży, który przynosi nadspodziewanie dobre efekty. W lutym zarejestrowano 4807 nowych aut Skody – jest to jeden z najlepszych wyników w historii marki w Polsce.

skoda-octavia-flotaRekordowa sprzedaż Skody ma miejsce nie tylko na polskim rynku motoryzacyjnym, ale to właśnie on stanowi jeden z najjaśniejszych punktów dla czeskiej marki. Każdy kolejny miesiąc w Polsce to dla Skody powiększanie sprzedaży w porównaniu do poprzednich miesięcy. Ponadto Skoda od wielu tygodni jest niekwestionowanym liderem sprzedaży aut w Polsce.

Luty zakończył się sporym wzrostem sprzedaży w porównaniu do tego samego miesiąca 2013 roku. Jak już wspominaliśmy, w ubiegłym miesiącu zarejestrowano łącznie 4807 nowych modeli Skody. Stanowi to wynik o aż 79,23% lepszy w porównaniu do ubiegłego roku i o 14,78% lepszy w zestawieniu ze styczniem. Mało tego – lutowy wynik jest jednym z najlepszych w historii polskiej motoryzacji. Skoda niezmiennie od 7 lat okupuje fotel lidera w zakresie najczęściej wybieranych samochodów przez Polaków i wiele wskazuje na to, że w najbliższych latach tendencja ta nie ulegnie zmianie.

Tagi: , , ,

Skomentuj