Skoda Superb na drugim miejscu w Polsce

sty 28th, 2014 | Przez | Kategoria: Newsy

Skoda Superb dzięki faceliftingowi wskoczyła na drugie miejsce najchętniej wybieranych samochodów osobowych w klasie średniej.

skoda-superb-2013Skoda Superb trafiła do sprzedaży w Polsce w 2001 roku. Druga generacja zadebiutowała 7 lat później, zaś trzecia generacja swój debiut zanotowała w ubiegłym roku. W całym 2013 roku zarejestrowano łącznie 3365 nowych egzemplarzy najnowszej Skody Superb, co stanowi wynik o aż 46% lepszy w porównaniu z rokiem 2012. Te wszystkie czynniki składają się na niewątpliwy sukces, jakim jest powrót na drugie miejsce najchętniej wybieranych samochodów z klasy średniej wśród Polaków.

Auto w naszym kraju sprzedawane jest w różnych wersjach nadwoziowych m.in. jako kombi oraz sedan. Wraz z początkiem roku w salonach Skody zorganizowano wyprzedaż rocznika 2013 – Skody Superb z poprzedniego roku można nabywać wraz z atrakcyjnymi promocjami (nawet do 15 000 zł rabatu), a nie zapominajmy również o odliczeniach VAT, które prawdopodobnie już od marca ulegną dość mocnym zmianom.

Tagi: , , ,

Skomentuj