Skoda Yeti po faceliftingu – znamy ceny

lis 5th, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Czeski koncern motoryzacyjny opublikował oficjalne ceny Skody Yeti, która przeszła facelifting. Ceny rozpoczynają się od poziomu 59 250 zł dla podstawowej wersji wyposażeniowej.

http://www.autogaleria.huOdświeżona Skoda Yeti oferowana jest w dwóch wersjach. Pierwsza odmiana dostosowana jest dla klientów wykorzystujących samochody przede wszystkim do poruszania się po mieście, zaś druga jest uterenowiona i powinna sobie bez problemu poradzić na pozamiejskich bezdrożach. Jeśli chodzi o tą pierwszą opcję to poziom cenowy został ustalony na poziomie 59 250 zł, po uwzględnieniu atrakcyjnej promocji obowiązującej przez pierwsze chwile sprzedaży (w wysokości 5700 zł).

Jeśli chodzi o wysokoprężne odmiany silnikowe to najtańsza wersja kosztuje 71 950 zł. W tej cenie otrzymamy samochód wyposażony w jednostkę napędową o pojemności dwóch litrów TDI CR generującym 110 KM mocy. Natomiast za wersję oferującą napęd na cztery koła musimy zapłacić co najmniej 80 500 zł.

Terenowa wersji Skody Yeti nazwana przez czeski koncern jako „Outdoor” w podstawowej odmianie kosztuje 60 600 zł. Pod maską tego auta znajdzie się benzynowy silnik 1.2 TSI o mocy 105 KM. Natomiast aby otrzymać diesla 2.0 TDI w odmianie Outdoor trzeba liczy się z wydatkiem z rzędu co najmniej 73 300 zł.

Tagi: , , , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Skoda Yeti to najlepszy samochód w swojej klasie. Prostota kształtu, elegancja i kolorystyka pozwalają spełnić wymagania każdego. To jest moje marzenie.

Skomentuj