Skoda Rapid z fabryczną instalacją LPG

Paź 3rd, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Do oferty modelowej samochodów czeskiego koncernu dodana została Skoda Rapid z fabryczną instalację LPG. Jest to już piąty model zasilany gazem w ofercie Skody.

skoda-rapid-lpgSkoda postanowiła przygotować kampanię reklamową pod hasłem „Mniej na paliwo, więcej dla bliskich!”. Ma ona na celu przedstawienie zalet napędu LPG i podkreślenie przede wszystkim niższych kosztów eksploatacji. Wraz z powstaniem kampanii reklamowej utworzono specjalną stronę internetową, na której można w łatwy sposób zobaczyć jakie oszczędności przynosi ten rodzaj zasilania samochodu.

Na wspomnianej stronie internetowej można sprawdzić również na jakich zasadach działa zaprojektowany przez Landi Renzo Polska układ sterowania wtryskiem. Jego nowoczesna konstrukcja ochrania układ przed przegrzaniem umożliwiając kierowcy zachowanie osiągów i mocy samochodu przy niewielkich kosztach eksploatacji. Promocyjna cena samej instalacji wynosi 3 990 zł, a zakup Skody Rapid z fabryczną instalacją gazową to koszt zaczynający się od 48 500 zł.

Tagi: , , ,

Skomentuj