Skoda Rapid Spaceback Style Plus – edycja limitowana

Paź 23rd, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Nie tak dawno miała miejsce premiera Skody Rapid Spaceback, ale czeski producent dla bardziej wymagających kierowców przygotował specjalną wersję Style Plus.

rapid-spacebackAuto swoją stylistyką rzuca się w oczy. Na liście wyposażenia standardowego możemy znaleźć m.in. panoramiczny dach oraz czarny spoiler tylny wraz z czarnymi lusterkami, które w zestawieniu z czerwonym lakierem samochodu dają ciekawy, aczkolwiek atrakcyjny dla oka kontrast. Oprócz tego na dodatkową uwagę zasługują przedłużona szyba pokrywy bagażnika oraz przednie reflektory przeciwmgłowe z czarnym wnętrzem oraz funkcją doświetlania zakrętów.

Kształty nadwozia podkreślane są przez 17-calowe felgi wykonane ze stopów metali lekkich utrzymane w czarno-srebnej stylistyce. Także we wnętrzu samochodu możemy dopatrzeć się motywów świadczących o sportowym charakterze auta. Świadczy o tym m.in. trójramienna kierownica obszyta skórą, sportowe fotele oraz stalowe nakładki na pedały.

Limitowana wersja dostępna będzie z tymi samymi silnikami, co standardowy Rapid Spaceback. Są to zatem benzynowe silniki o mocy 75, 85, 105 lub 122 KM oraz diesle w dwóch wariantach mocy – 90 lub 105 KM. Ceny Skody Rapid Spaceback Style Plus rozpoczynają się od 57 050 zł.

Tagi: , , , ,

Skomentuj