ŠKODA Octavia RS już od 1072 zł miesięcznie

wrz 27th, 2013 | Przez | Kategoria: Informacje prasowe

Octavia RS – najszybszy seryjny model czeskiej marki od lipca dostępny jest w polskich salonach. Sportowy liftback można nabyć już od 1072 zł miesięcznie brutto w innowacyjnym ŠKODA Kredyt Niskich Rat w ramach oferty ŠKODA Finance. Auto można sfinansować również w ŠKODA Kredyt 3,99% oraz w ŠKODA Leasing 108%.

nowa-skoda-octavia-rs_mainŠKODA Octavia RS to połączenie przestronności i funkcjonalności ze sportowym charakterem. Najmocniejszy seryjny model producenta z Mlady Boleslav dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia – liftback i kombi oraz dwóch odmianach silnikowych. Klienci mają do wyboru 220-konny silnik benzynowy, który rozpędza auto do setki w 6,8 s. oraz odmianę wysokoprężną o mocy 184 KM i przyspieszeniu od 0 do 100 km/h równym 8,1 s. Oba silniki mogą współpracować z ręczną skrzynią biegów lub z automatyczną DSG z podwójnym sprzęgłem. Auto już w standardowym wyposażeniu oferuje m.in. system Start-Stop, rozwiązania umożliwiające odzyskiwanie energii podczas hamowania, sportowe zawieszenie czy elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS. Spalanie auta w cyklu mieszanym wynosi zaledwie 6,2 l/100 km w przypadku silnika benzynowego oraz 4,6 l/100 km oleju napędowego w przypadku wersji diesel. Stylistyka nowej ŠKODY Octavia RS już na pierwszy rzut oka zdradza sportowe możliwości auta. Wnętrze samochodu jest przestronne, funkcjonalne i ma sportowy charakter, m.in. za sprawą trójramiennej kierownicy i specjalnie wyprofilowanych foteli.

Nowa ŠKODA Octavia RS to bardzo udane połączenie sportowych emocji z przestronnością i funkcjonalnością rodzinnego samochodu. Ceny nowej Octavia RS zaczynają się od 104 100 zł brutto, ale dzięki elastycznej ofercie ŠKODA Finance, to auto jest dostępne dla klientów już od 1072 zł brutto miesięcznie w ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Co istotne, by skorzystać z finansowania nie jest wymagany wkład własny. Nową ŠKODĘ można sfinansować także w ramach klasycznego Kredytu 3,99% i atrakcyjnego Leasingu 108%. Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy znajdą w ofercie ŠKODA Finance produkt dostosowany do swoich potrzeb – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w Dziale Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem w Volkswagen Bank Polska S.A.

ŠKODA Octavia RS w trzech rozwiązaniach finansowych ŠKODA Finance – sportowe emocje na wyciągnięcie ręki

Nową ŠKODĄ Octavia RS można jeździć już od 1072 zł miesięcznie w ramach ŠKODA Kredyt Niskich Rat. W zależności od preferencji i oczekiwań, klienci mogą skorzystać także z klasycznego kredytu ratalnego lub leasingu.

Klientom salonów ŠKODA zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe, ŠKODA Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe – ŠKODA Kredyt Niskich Rat. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku, gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Jeśli właściciel zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. ŠKODA Kredyt Niskich Rat jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy) oraz wysokość wkładu własnego (od 0%). Oprocentowanie nominalne wynosi 3,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowej ŠKODY Octavia RS, mogą również skorzystać z Kredytu 3,99% dostępnego w ofercie ŠKODA Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 3,99%. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Dla przedsiębiorców ŠKODA Octavia RS dostępna jest w promocyjnej ofercie leasingowej. W ramach leasingu klienci mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10%). Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.

Porównanie przykładowej miesięcznej raty
w
ŠKODA Kredyt Niskich Rat i ŠKODA Kredyt 3,99%

ŠKODA Octavia RS  2.0 TSI 220 KM w cenie 104 100 zł brutto z promocją
„Sfinansujemy Twoje Ubezpieczenie”, tj. pakiet ubezpieczeń
OC/AC/NNW/Assistance/ZK o wartości 1900 zł

Rodzaj finansowania

ŠKODA Kredyt Niskich Rat

ŠKODA Kredyt 3,99%

Okres finansowania

48 m-cy

84 m-ce

Wkład własny klienta / Opłata wstępna (%)

30%

20%

Oprocentowanie kredytu / całkowita suma opłat leasingu

3,99%

3,99%

Finalna rata

37,6%

Roczny limit przebiegu

20 000 km

Miesięczna rata (brutto PLN)

1 072

1 286

Klienci, którzy zdecydują się na zakup ŠKODY Octavia RS w ramach ŠKODA Kredyt Niskich Rat lub ŠKODA Kredyt 3,99%, w ramach obligatoryjnego ubezpieczenia LIFE otrzymają darmowe Ubezpieczenie od utraty pracy. W promocyjnej ofercie ŠKODA Finance dostępne są również pakiety serwisowe, które obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta dokonywane przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA.

Szczegółowe informacje nt. oferty finansowej można uzyskać w salonach lub na stronie www.skoda-auto.pl/finansowanie. Pod tym adresem dostępny jest również kalkulator, za pomocą którego można łatwo wyliczyć miesięczną ratę kredytu.

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” i „Złoty Bankier 2012” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” za ŠKODA Kredyt) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Tagi: , , ,

Skomentuj