Wózek dziecięcy od Skody

sie 8th, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

W związku z premierą Skody Octavii RS czeski koncern postanowił przygotować dla swoich klientów coś niezwykłego. Mowa o wózkach dziecięcych o nazwie vRS Mega Man-Pram przygotowanych specjalnie dla ojców małych dzieci.

wózek skodaW celu stworzenia odpowiedniego wózka, który będzie spełniał oczekiwania ojców czeski koncern postanowił wybrać grupę 1000 mężczyzn z Wielkiej Brytanii, a następnie przeprowadzić wśród nich ankietę co do oczekiwań. Wyniki nie były zadziwiające. Z badań wynika, że mężczyźni wózki dziecięce wykorzystują średnio zaledwie przez godzinę w skali tygodnia, a aż 76% panów przyznało, że korzystałoby z wózków, gdyby miały one atrakcyjniejszy wygląd. Natomiast co trzeci mężczyzna stwierdził, że nie czują się zbyt komfortowo prowadząc wózek, a co czwarty otwarcie przyznał, że zawsze to żona odpowiedzialna jest za pchanie wózka.

Ojcowie bez większych przeszkód wybrali pięć głównych czynników, jakimi powinien charakteryzować się ich wymarzony wózek. Przede wszystkim powinien mieć muskularny wygląd (25% wskazań), hydrauliczne zawieszenie (16%), wysokiej jakości hamulce i światła hamowania (15%) i lusterka boczne (12%). Hm, trzeba przyznać, że dziwne są wymagania brytyjskich ojców, ale mimo wszystko Skoda postanowiła sprostać oczekiwaniom i stworzyła wózek o nazwie vRS Mega Man-Pram, który debiutował już w najnowszej reklamie Octavii RS umieszczonej poniżej.

Tagi: , , , , ,

Skomentuj