Skoda Yeti po faceliftingu

sie 14th, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Czeski producent przyzwyczaił nas do systematycznego odświeżania swoich samochodów. Co prawda większość zmian jest kosmetycznych, ale pozwalają one spojrzeć świeżym okiem na „nowe” propozycje Skody.

skoda yeti faceliftingPierwsze zdjęcia odświeżonej Skody Yeti wyciekły do sieci. Można więc przypuszczać, że kwestią kilku kolejnych godzin jest wypuszczenie oficjalnych zdjęć przez czeski koncern. Wiele wskazuje na to, że Skoda Yeti FL zadebiutuje już podczas zbliżającego się wielkimi krokami Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

Jeżeli chodzi o zmiany w samochodzie to są one zaskakujące. Auto nie zostało odmłodzone, a linia nadwozia nie została poprowadzona agresywniej – wręcz przeciwnie. Samochód nabrał poważnego, eleganckiego charakteru. Zauważalne jest to przede wszystkim w przedniej części pojazdu, gdzie zmieniono reflektory, przeprojektowano grill oraz zmieniono zderzak, a także kształt maski. Jeżeli chodzi o tył auta to różnice możemy wyłapać uważniej przyglądając się tylnym światłom. Z części podkreślających wygląd nowej Skody warto wspomnieć także o nowych, aluminiowych felgach. Nie wiadomo póki co jak będzie prezentować się gama silników odświeżonej Skody Yeti, ale prawdopodobnie pod maskę czeskiego samochodu trafi jakaś nowa jednostka napędowa.

Tagi: , , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Skoda nowymi modelami jakby cofa się troszkę w rozwoju. Do niedawna z biciem serca czekało się na nowy model tej marki, teraz już nie.

Skomentuj