Nowa ŠKODA Octavia Combi już od 715 zł brutto miesięcznie w ŠKODA Kredyt Niskich Rat

lip 19th, 2013 | Przez | Kategoria: Informacje prasowe

Na początku czerwca do salonów ŠKODY trafił najnowszy model Octavia w wersji Combi. Samochód dostępny jest już od 715 zł brutto miesięcznie, w nowym, innowacyjnym rozwiązaniu finansowym – ŠKODA Kredyt Niskich Rat.

Nowa ŠKODA Octavia w wersji combi przyciąga wzrok sylwetką i nowoczesnym designem. Cechy wyjątkowej, eleganckiej limuzyny łączą się z zaletami praktycznego samochodu rodzinnego.
W porównaniu z wersją liftback, Octavia Combi charakteryzuje się bagażnikiem o jeszcze większej pojemności – 610 litrów. Po złożeniu oparć tylnych siedzeń, wartość ta powiększa się do 1740 litrów. Przestrzeń bagażowa jest nie tylko obszerna, ale też wyjątkowo funkcjonalna dzięki przemyślanym rozwiązaniom, takim jak uchwyty czy haczyki.

Nowa ŠKODA Octavia Combi w ofercie finansowej ŠKODA Kredyt Niskich Rat

ŠKODA Kredyt Niskich Rat jest innowacyjnym rozwiązaniem finansowym, które pozwala klientowi na korzystanie z nowego auta przez 3 lub 4 lata, a następnie jego komfortową wymianę na nowe. Cechą charakterystyczną produktu jest bardzo niska miesięczna rata, w porównaniu z kredytem klasycznym. Nowy kredyt umożliwia kalkulację raty na poziomie 715 zł miesięcznie za nową ŠKODĘ Octavia. Produkt ŠKODA Finance zapewnia także komfort przy podejmowaniu decyzji. Dopiero przed zakończeniem umowy klient decyduje, czy chce zatrzymać, czy oddać samochód. ŠKODA Kredyt Niskich Rat oferuje 3 opcje zakończenia umowy:

  1. Zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe
  2. Spłatę w ratach
  3. Spłatę jednorazową

skoda

W przypadku gdy użytkownik będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. ŠKODA Kredyt Niskich Rat jest także dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%.

Klienci salonów ŠKODA zainteresowani ofertą mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 3,99%.

 

Porównanie przykładowej miesięcznej raty
w
ŠKODA Kredyt Niskich Rat i w ŠKODA Kredyt 3,99%

ŠKODA Octavia Combi 1.2 TSI 85 KM w cenie 61 600 zł brutto

Rodzaj kredytu

ŠKODA Kredyt Niskich Rat

ŠKODA Kredyt 3,99%

Okres finansowania

48 miesięcy

48 miesięcy

Przebieg

20 tys. km

n/d

Wkład własny Klienta (%)

30%

30%

Oprocentowanie nominalne

3,99%

3,99%

Wartość raty wykupu

33,4%

0,0%

Miesięczna rata kredytu (brutto PLN)

715

1 111

 

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” i „Złoty Bankier 2012” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” za ŠKODA Kredyt) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Proszę mi wytłumaczyć bo nie do końca rozumieim. Wpłacam 30 % wkładu własnego płace powiedzmy 1100zł przez 36 miesięcy rat kwota wykupu wyniesie 30000 i powiedzmy że chce wziąść nowy samochód to rozumiem ze podpisuje nową umowę alę płaće tylko co miesięczne raty .

Skomentuj