Octavia Combi już od 63 500 zł

cze 10th, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Znamy ceny Skody Octavii w odmianie nadwozia typu Combi. W Polsce za podstawową wersję modelu należy zapłacić 63 500 zł, zaś dopłata do liftbacka jest stała i wynosi niezależnie od wyposażenia oraz odmiany silnikowej 4 000 zł.

skoda octavia combi 2013Skoda Octavia w wersji liftback odróżnia się od tradycyjnego kombi m.in. obszerniejszym nadwoziem oraz relingami, które znajdują się na dachu. Natomiast tradycyjna wersja charakteryzuje się przestronniejszym bagażnikiem (610 litrów), który po złożeniu rzędu tylnych siedzeń jest w stanie zwiększyć się do wartości 1 740 litrów. Co niezwykle istotne – przestrzeń bagażowa posiada wiele praktycznych rozwiązań, takich jak choćby uchwyty oraz haczyki, a w opcji otrzymać można elektrycznie otwieraną pokrywę bagażnika.

Wraz z debiutem odmiany kombi inżynierzy Skody postanowili odświeżyć również paletę silników wprowadzając m.in. motor 1.6 TDI o mocy 90 KM. Na dodatkową uwagę zasługuje także pakiet Amazing, który umożliwia doposażenie samochodu w przydatne akcesoria w atrakcyjnej cenie (4 200 zł). Wiele wskazuje na to, że debiut nowej Skody Octavii w nadwoziu typu kombi jest niezwykle istotny z perspektywy polskiego rynku motoryzacyjnego. To właśnie Skoda Octavia Combi od 4 lat jest najpopularniejszym autem o tej specyfikacji nadwozia w Polsce. W ubiegłym roku zarejestrowano 6 437 nowych Octavii Combi co stanowi 17,02% udziału rynkowego w segmencie przedłużonych aut.

Tagi: , , , , ,

Skomentuj