Nowa Skoda Superb – znamy polskie ceny

maj 27th, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Najnowsza Skoda Superb przeszła liczne zmiany zarówno od strony wyposażeniowej, jak i stylistycznej. Co ciekawe w momencie debiutu będzie tańsza od swojej poprzedniczki.

skoda superb 2013 polskie cenyNowa Skoda Superb będzie objęta korzystnymi warunkami sprzedaży. Rabat w wysokości 7 700 zł pozwala na zakup podstawowej wersji Skody Superb wyposażonej w benzynowy silnik TSI o pojemności 1.2 litra i mocy 125 KM już za 70 850 zł. Jeżeli chodzi o wysokoprężne jednostki napędowe to tutaj musimy liczyć na wydatek z rzędu przynajmniej 77 450 zł, dla silnika 1.6 TDI 105 KM.

Nieco mniej będziemy musieli zapłacić także za Superb w nadwoziu typu kombi. Przykładowo – do Skody Superb kombi z wyposażeniem Active należy dopłacić w zależności od jednostki napędowej 850 – 900 zł. Wynika z tego, iż ogólne ceny tej wersji zostały obniżone o 1 250 – 1 650 zł w zestawieniu z poprzednim Superbem. W ofercie pozostały znane z poprzednich modeli pakiety „Fresh”, które dostępne są w każdej odmianie wyposażeniowej. W ten sposób nawet wersję Ambition możemy uzupełnić o nawigację, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz podgrzewaną przednią szybę już za 2 750 zł.

Tagi: , , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Fajna ale co z tego jak za droga dla większości ludzi.

Skomentuj