Skoda Superb po faceliftingu

kwi 5th, 2013 | Przez | Kategoria: Newsy

Oferta modelowa czeskiego koncernu zostaje poszerzona o flagowy model – Skodę Superb po faceliftingu. Limuzyna nawiązuje do nowego wzoru stylistycznego marki.

skoda superb faceliftingDruga generacja Skody Superb zadebiutowała w 2008 roku. Wydaje się zatem, że okres pięciu lat od momentu sprzedaży pierwszego egzemplarza jest wystarczający aby auto przeszło „kurację odmładzającą”. Wygląd samochodu został zmieniony głównie za pośrednictwem przestylizowania przedniej i tylnej części nadwozia.

Zmiany dotyczą przede wszystkim nowego zderzaka przedniego, błotników oraz maski z charakterystycznymi przetłoczeniami. Korekta nie ominęła również grilla, który jak zdążyliśmy wspomnieć – nawiązuje do nowego wzoru stylistycznego marki. Nowy kształt nadano przednim reflektorom, które posiadają bixsenonowy układ, poniżej których znajdują się światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED.

Modyfikacje nie ominęły oczywiście wnętrza samochodu. W wersji po faceliftingu kierownica posiada 3 lub 4 ramienia. Zmianom uległ również wygląd tapicerki. W najwyższej wersji limuzyny, która oznaczona jest jako Laurin&Klement dostępna będzie również nowa kombinacja kolorystyczna. Oficjalna premiera samochodu nastąpi już 19 kwietnia podczas Shanghai Motor Show w Chinach. W Polsce sprzedaż auta rozpocznie się pod koniec roku.

Tagi: , , , ,

Skomentuj