Kolejne wyróżnienie Skody Yeti

lis 6th, 2012 | Przez | Kategoria: Newsy

Skoda Yeti drugi rok z rzędu została wyróżniona poprzez Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego mianem najmniej awaryjnego samochodu terenowego.

Badanie zostało przeprowadzone na podstawie samochodów, które zostały wyprodukowane nie dawniej  niż w 2009 roku z podziałem na segmenty. Podział ten umożliwił stworzenie rankingu, w którym wykorzystano dane z przeszło pięciu milionów pojazdów przetestowanych na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Skoda Yeti okazała się niewątpliwym triumfatorem w kategorii samochodów terenowych.

Jest to drugie wyróżnienie Skody Yeti z rzędu. Również w poprzednim roku model ten triumfował pod względem niezawodności w klasie samochodów terenowych. W roku obecnym Skoda zanotowała rewelacyjnie niski poziom awaryjności kształtujący się na poziomie 1,8%.

Oprócz wyróżnienia ze strony Niemieckiego Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego Skoda Yeti została zauważone przez Which? Awards czyli największe brytyjskie badanie, w którym zaangażowane zostało ponad 47,000 kierowców. We wspomnianym badaniu Skoda wypadła nieco gorzej, ale jej niezawodność ukształtowała się na rewelacyjnym poziomie 98%.

Tagi: , ,

Skomentuj