Skoda Citigo z pakietem Green tec

cze 1st, 2012 | Przez | Kategoria: Newsy

Zgodnie z zapowiedziami czeskiego koncernu najnowszy samochód czyli Skoda Citigo zostanie wyposażona w pakiet Green tec. Będzie on dostępny w wersji wyposażenia Ambition dla silników 1.0 MPI / 60 KM oraz 75 KM.

Pakiet Green tec to jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez Skodę. Został on przeznaczony dla osób, które cenią sobie ekologię oraz ekonomiczną jazdę. Wersja Skody Citigo wyposażona w pakiet Green tec będzie wyróżniać się na tle pozostałych samochodów takimi funkcjonalnościami jak system odzyskiwania energii z hamowania, funkcja Start-Stop. Ponadto auto zostanie wyposażone w opony o obniżonym oporze toczenia, stalowe obręcze kół z osłonami ARIES i sportowe zawieszenie.

Skodę Citigo z pakietem Gren tec będzie można nabyć w we wszystkich dostępnych wersjach kolorystycznych. Oprócz pakietu ekonomicznego warto również zwrócić uwagę na niski poziom spalania najnowszej Skody. Według producenta Skoda Citigo wyposażona w silnik 1.0 MPI / 60 KM będzie zużywać zaledwie 4,1 litra na 100 km w cyklu mieszanym (5 litrów w mieście, 3,6 litra poza miastem). Dopłata do pakietu Green tec będzie wynosić niezależnie od wersji silnikowej 1460 zł.

Tagi: , ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Jak za takie bajery, to ta dopłata nie jest duża

Skomentuj