Ceny Skody Citigo

kwi 18th, 2012 | Przez | Kategoria: Newsy

Na początku obecnego pokazywaliśmy zdjęcia nowej Skody Citigo. Dzisiaj trochę o cenach. Skoda ujawniła właśnie ceny bliźniaczego modelu Seata Mii i Volkswagena up! na brytyjskim rynku.

Skoda Citigo pojawi się w salonach na Wyspach już od początku czerwca bieżącego roku. W jakich cenach? Najtańsza, trzydrzwiowa wersja Citigo kosztuje (oczywiście w przeliczeniu) ok. 38,6 tysięcy zł. Z kolei pięciodrzwiowa wersja to koszt dla klienta ok. 40,4 tysięcy złotych i więcej.

Skoda Citigo ma 3 m i 56 cm długości, i dostępna będzie na brytyjskim rynku w trzech wariantach wyposażenia: S, SE oraz Elegance. Co dostaniemy w standardzie? Liczyć możemy na regulowaną kierownicę, wspomaganie, światła do jazdy w dziennej, odtwarzacz CD z wejściem AUX oraz 14-calowe koła. Pod maską znajdziemy 3-cylindrowy silnik o pojemności jednego litra, dostępnego w dwóch opcjach – wersji 60 i 75 konnej.

Czy ceny brytyjskie przełożą się na nasz, polski rynek? Ciężko powiedzieć, ale zdaje się, ze ceny będą niższe – Volkswagen up! jest dostępny od 31 290 zł, możemy więc z dużą pewnością powiedzieć, że ceny będą o wiele niższe.

Tagi: ,

1 komentarz
Skomentuj »

  1. Podobno Skoda u nas startuje do 28 tys.

Skomentuj