Akcja serwisowa Skody

sty 2nd, 2012 | Przez | Kategoria: Newsy

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował niedawno, że niektóre egzemplarze samochodów marki Skoda – Octavia II, Superb II i Yeti, mogą powodować zagrożenie dla użytkowników.

Skoda Auto Polska S.A wystosowała oświadczenie, mówiące o tym, że niektóre auta marki Skoda Octavia II, Superb II i Yeti, wyposażonych w silniki 2,0l TDI CR, mogą okazać się wadliwe. Problematyczny jest bowiem materiał, wykorzystany do produkcji przewodów wysokiego ciśnienia a także drgania rezonansowe silnika. Usterki te mogą być przyczyną pęknięcia przewodu wtryskowego i wycieku paliwa.

W Polsce akcją objętych jest 565 samochodów marki Skoda Octavia II, Superb II i Yeti wyposażonych w silniki 2,0l TDI CR. Lista numerów VIN dostępna jest na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Skoda Auto Polska S.A zobowiązała się do powiadomienia wszystkich ASO Skody o wspomnianej akcji serwisowej. Kierowcy samochodów z listy zamieszczonej na stronie UOKiK-u zostaną powiadomieni listownie o konieczności dokonania kontroli auta i przeprowadzenia niezbędnych czynności serwisowych i naprawczych w autoryzowanym serwisie Skody.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Skoda Auto Polska SA (adres: ul. Warszawska 349, 61-060 Poznań; tel.: 61 87 32 300; fax: 61 87 32 462; www.skoda-auto.pl).

Tagi: , , , , ,

Skomentuj