Luksusowa odsłona Skody Superb

lis 7th, 2011 | Przez | Kategoria: Newsy

Od niedawna najbardziej wymagający klienci mogą kupić Skodę Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia: Laurin & Klement.

Przy produkcji tej wersji auta zadbano o wszelkie detale, dzięki którym auto jest wyjątkowe i ma swój, indywidualny charakter. Co znajdziemy w Superbie w tej wersji? Na uwagę zasługują szczególnie chromowana atrapa chłodnicy, 18-calowe felgi aluminiowe typu „Sirius” z czarnymi wykończeniami, ozdobne progi drzwi z logo Laurin & Klement, czy luksusową skórzaną tapicerkę.

Poza tym, specjalnie dla zainteresowanych klientów, umożliwiono wybranie wersji z eleganckim drewnianym elementem dekoracyjnym przebiegającym przez deskę rozdzielczą.

Polscy klienci będą mogli wybrać Superba Laurin & Klement z jednym z trzech, dostępnych silników – benzynowych 2.0 TSI/200 KM i 3.6 FSI/260 KM oraz z silnikiem wysokoprężnym, 2.0 TDI CR DPF/170 KM.

Superb to nie pierwsze auto z pakietem wyposażenia Laurin & Klement na polskim rynku. Obecnie oferowanym modelem jest Octavia, która w tej wersji wyposażenia jest dostępna już od 1999 roku.

Szacowany koszt pakietu Laurin & Klement (dostępnego wyłącznie dla wersji wyposażenia Elegance), dla Superba z nadwoziem sedan wynosi 16,5 tys. PLN, a dla Superba Combi 16 tys. PLN.

Tagi: , , , , ,

2 komentarze
Skomentuj »

  1. coraz bardziej upodabnia się do audi czy VW szkoda, po co tyle aut na jedną modłę?

  2. Prawdę mówiąc ucichło o tym modelu

Skomentuj