Skoda nie zwalnia tempa

kwi 19th, 2011 | Przez | Kategoria: Newsy

Znany brytyjski magazyn motoryzacyjny „Auto Express” wybrał w ramach plebiscytu Driver Power producenta samochodów, który zyskał największe uznanie wśród użytkowników. Laureatem plebiscytu została Skoda, która po raz kolejny otrzymała nagrodę w kategorii „Najlepszy producent”.

Prestiżowy tytuł trafił do czeskiego producenta po raz trzeci z rzędu. Dodatkowo, umożliwiono 23 0000 czytelnikom „Auto Express” na wybranie auta w ramach kategorii „Najlepszy Samochód”. Klasyfikacja wyglądała następująco – pierwsze miejsc otrzymał Superb, drugie Yeti, a Octavia znalazła się na czwartej pozycji. Jak widać, modele Skody zdominowały rywalizację, zdobywając dwa z trzech miejsc na podium.

Graham Hope, który zajmuje się obowiązkami wydawcy magazynu Auto Express, stwierdził: “To kolejny, niezwykle udany rok dla Škody, co widać w plebiscycie Driver Power. Jak pokazują jego wyniki, samochody tej marki od 3 lat z rzędu są niedoścignione.”

Robert Hazelwood, Brand Manager brytyjskiego oddziału Skody, skomentował decyzję czytelników „Auto Express” następująco: „Otrzymanie po raz trzeci z rzędu tytułu Najlepszego Producenta jest fantastycznym osiągnięciem dla Skody. Każda nagroda zawsze napawa nas ogromną radością, jednak te wyróżnienia, które mają związek z satysfakcją klientów, są dla nas szczególnie ważne. Oprócz dobrej relacji ceny do wartości, najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, właśnie dbałość o satysfakcję klienta jest jedną z naszych kluczowych strategii.”

Konkurs Driver Power organizowany każdego roku przez magazyn „Auto Express”, odbył się w tym roku po raz dziesiąty. Lokaty, które zajmowała Skoda idealnie ukazują ścieżkę rozwoju, którą kroczy czeski producent w ostatnim dziesięcioleciu. Na potwierdzenie tych słów warto przytoczyć wyniki z poprzednich lat. W 2002 roku, w pierwszej edycji plebiscytu, Skoda uplasowała się na czwartej pozycji w kategorii producentów, natomiast w kategorii aut, jedyny model Skody biorący udział w konkursie – Octavia – musiała zadowolić się miejscem dziewiątym.

Życzymy sukcesów czeskiemu producentowi, aby w przyszłym roku zajął wszystkie trzy pierwsze miejsca na podium.


Tagi: , , , , , ,

Skomentuj